איך נקלטים בישוב?

תהליך הקליטה בישוב נועד לבדוק התאמה בין הישוב למשפחה. בשלב הראשון תוזמנו לישוב לראות ולהתרשם. בהמשך, צפויה לכם שבת מהנה של ארוח בישוב שלאחריה יתקיים עבורכם ראיון עם ועדת קליטה.

כמו כן, תתבקשו לבצע בדיקת גרפולוג שתוצאותיה חסויות.

תהליך הקליטה בישוב נועד לעזור למשפחה ולישוב את התאמת המשפחה לחיים הקהילתיים בישוב.

משפחה חדשה בישוב הנה בתקן של "מועמדת" לחברות בישוב עד שתחליט שהיא מעוניינת לרכוש בית.

סטאטוס של "חברה" בישוב, מקנה לה את זכות ההצבעה באסיפות חברים וזכאות לרכישת בית בישוב.

קליטה ישירה – הישוב ביצע שינוי תקנון המקצר את התהליך, ומאפשר רכישת בית בישוב גם ללא מועמדות.

מה עושים עכשיו?

מחירי הנדל"ן הגבוהים ממשיכים לעלות כל העת ובית פרטי במקום איכותי ובאווירה כפרית נינוחה, הופך לחלומם של רבים.

אנו מזמינים אתכם לבקר בישוב, לראות ולהתרשם. נשמח לחשוב אתכם, לענות לשאלותיכם ולעזור לכם להגשים את חלומכם.

לפרטים ניתן לפנות לאורטל  0528-990263


תנועת ההתיישבות אמנה- על ידי חברת הבת שלה "בנייני בר אמנה" יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ביישוביה וברחבי יישובי יש"ע.

לבנייני בר אמנה עשרות פרויקטים ברחבי יו"ש, הגליל והנגב, ומוניטין בנייה של אלפי יחידות דיור.

הקו המנחה את בנייני בר אמנה הוא בניית בתים צמודי קרקע, באיכות מעולה, בשיטת הבית הצומח. שיטה זו מתאימה הן לזוגות צעירים הנמצאים בראשית דרכם, והן למשפחות בעלות ילדים. הבתים ברובם נבנים עם מעטפת לקומה השניה המאפשרת לזוגות להרחיב את ביתם ואף להכפיל את שטחו בעלויות נמוכות יחסית, בקלות וללא הפרעה להמשך מהלך החיים התקין בבית או בשכונה. לתושבי היישוב ולמשתכנים הפוטנציאליים יש משקל רב בהכרעה על דגם הבית, מבנה השכונה ושאר הגורמים המושפעים ברובם מאופיו של היישוב.

בנייני בר אמנה, כיזם, מעסיקה את טובי החברות המתמחות בבניית שכונות צמודות קרקע, ומלווה את הפרויקטים השונים על ידי חברות הנדסיות המפקחות על התהליך בשלביו השונים. כחלק ממדיניות איכות השרות, ניסחה החברה אמנת שרות, המגדירה את תפיסת השרות החדשה ואת מחויבות בנייני בר אמנה כלפי לקוחותיה: שקיפות מלאה ואספקת מידע אמין, שרות זמין ויעיל של אנשי מקצוע, אדיבות והקשבה ללקוח, פתיחות לרעיונות חדשים, תמיכה במפעל ההתיישבות ומעל לכל- התחייבות לבניה ולפיתוח ברמה גבוהה.